Субота, 20 січня 2018 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 20.05.2016 16:48

Одне з головних завдань Уряду - створення сприятливих умов для розвитку бізнесу. Маємо створити такі умови, щоби бізнес був здатен до власного розвитку.-- Володимир Гройсман
Володимир Гройсман інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
Круглий стіл на тему «Набуття чинності Угоди про асоціацію України та ЄС: що змінилося?» Круглий стіл на тему «Набуття чинності Угоди про асоціацію України та ЄС: що змінилося?»
21.12.2017 13:28
Інформуємо вас, що 21 грудня 2017 року об 11.00 в приміщенні УСПП (вул. Хрещатик, 34, 3-й поверх, конференц-зал) відбудеться круглий стіл на тему «Набуття чинності Угоди про асоціацію України та ЄС: що змінилося?». Організаторами круглого столу виступають УСПП спільно з Українською асоціацією зовнішньої політики. Загальновідомо, що 1 вересня 2017 року набула чинності Угода про асоціацію України та ЄС. Видається нагальною потреба обміну думками між експертами, представниками влади та бізнес-спільнотою задля чіткого розуміння практичного використання нових можливостей, що відкриваються. Також важливим є обговорення вже існуючого досвіду українських промисловців і підприємців в контексті викликів, ризиків та невикористаного потенціалу співпраці з країнами ЄС. Результати обговорення передбачають надання відповідних оцінки та пропозицій круглого столу для практичного використання. До участі у круглому столі запрошуються галузеві асоціації підприємців, експерти, представники органів ЦОВВ. Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі і в разі зацікавленості просимо надіслати заповнену реєстраційну анкету, що додається. Про своє рішення прохання повідомити не пізніше 19 грудня 2017 року. Контакти: тел. 044 536-96-42, e-mail: ved3@uspp.org.ua
коментарів: 0
детальніше →
“Розвиток МСБ: досвід та уроки Японії” – круглий стіл 20 грудня 2017 р. “Розвиток МСБ: досвід та уроки Японії” – круглий стіл 20 грудня 2017 р.
20.12.2017 09:45
20 грудня 2017 року на круглому столі “Розвиток МСБ: досвід та уроки Японії” почуємо інформацію щодо найкращих практик МСБ в Японії та зможемо обговорити важливі питання використання досвіду Японії щодо розвитку МСБ в Україні. Забловский в ЯпонииДоповідь Андрія Забловського, керівника Секретаріату Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, – “Політика розвитку малого та середнього бізнесу. Приклад Японії”, за результатами навчання за Програмою Japan International Cooperation Agency “SME Development Policies”. Ви дізнаєтесь про те, яке значення малий та середній бізнес мають в Японії та як в країні підтримують підприємців: МСБ – “священа корова” для японської економіки (99,7% усіх компаній – МСБ). МСБ в Японії може розраховувати на різноманітну державну підтримку: від компенсації придбання обладнання, витрат на наукові розробки, зниження або звільнення від податків у випадку певних витрат (капітальних інвестицій, створення робочих місць) до кредитів за низькими відсотковими ставками, як правило без додаткових застав. Довіра – ключовий фактор побудови успішної політики по відношенню до МСБ в Японії. Виробничі колаборації між великими компаніями та представниками МСБ – запорука конкурентоспроможності японської економіки. Приєднуйтесь до обговорень! Час проведення: 10.00 – 12.00. Місце проведення: м.Київ, вул.О.Гончара, 65, 6 поверх, Український інститут майбутнього. Участь – безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. РЕЄСТРАЦІЯ Організатор: ГС «Національна організація роздрібної торгівлі» за підтримки Українського інституту майбутнього та Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.
коментарів: 0
детальніше →
Конференція «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України» Конференція «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України»
15.12.2017 13:21
Україна потребує системної промислової політики, спрямованої на проведення нової індустріалізації з використанням сучасних технологій. Як припинити скорочення промислового виробництва? Які пріоритетні завдання та напрями розвитку промисловості, що в сучасних умовах глобального ринку зможуть посилити конкурентоспроможність української економіки? Які фактори негативно впливають на вітчизняну промисловість або можуть перешкодити її розвитку в майбутньому? Якими є можливі перспективи та труднощі майбутньої індустріалізації? Як профінансувати (за рахунок чого) нову індустріалізацію? Ці та інші питання буде порушено 15 грудня 2017 року в Торгово-промисловій палаті України, де під гаслом «Сучасна інноваційна промислово-аграрна Україна», у рамках заходів з нагоди 45-річчя створення Палати відбудеться конференція на тему: «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України». Співорганізаторами заходу виступили Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Київська міська державна адміністрація, ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», ДП «Укрпромзовнішекспертиза», Китайська Торгова Асоціація (ССА), а також Комітет по державно-приватному партнерству при ТПП України. Участь у Конференції братимуть керівництво Уряду України, інших органів влади, міжнародних організацій, Комітетів Верховної Ради України, представництва ЄБРР в Україні, Економічної місії ООН, представники українського та іноземного бізнесу, фінансових та банківських інституцій тощо. Теми для обговорення: Промисловість у глобальному вимірі та в Україні: стан, тенденції, перспективи. Зовнішня підтримка індустріалізації в Україні. «План Маршала» і чи є він реальним для України. Грошово-кредитна політика для підтримки індустріального розвитку. Доступність фінансових ресурсів і ринків капіталу. Роль банків у проведенні неоіндустріалізації в Україні. Чи є на сьогодні обмеженням трудові ресурси в Україні. Державно-приватне партнерство як інструмент для проведення нової індустріалізації. Створення територій розвитку. Стимулювання інвестиційних настроїв в Україні. Погляд інвесторів. Сучасна підтримка промислового сектору. Спеціалізація і можливості України на світових ринках, участь у глобальних ланцюгах доданої вартості. Внутрішні механізми для стимулювання експорту. Ситуація навколо ЕКА. За результатами Конференції буде підготовано підсумкову резолюцію, у якій, зокрема, буде запропоновано Уряду проголосити 2018-2020рр. роками проведення нової індустріалізації України, забезпечивши формування та реалізацію сучасної промислової політики. Програма Конференції Контактні особи ТПП України: Олена Барсук – тел. 584-28-19, e-mail: bea-zed@ucci.org.ua Валерій Карпов – тел. 584-28-19, e-mail: vk-zed@ucci.org.ua Ольга Гордина – тел. 586-40-15, e-mail: gtv-sem@ucci.org.ua Представників ЗМІ просимо акредитуватися за телефоном +38 (044) 584-28-36 та за електронною поштою press@ucci.org.ua
коментарів: 0
детальніше →
Конференція «Майбутнє МСБ в Україні: виклики та можливості» (14.12.2017) Конференція «Майбутнє МСБ в Україні: виклики та можливості» (14.12.2017)
11.12.2017 13:40
Запрошуємо майстрів свого бізнесу та бажаючих знати більше про майбутні можливості у розвитку МСБ на Конференцію «Майбутнє малого та середнього бізнесу в Україні: виклики та можливості» 14 грудня 2017 року. Про що ви почуєте: Яка вона, нова реальність? Що чекає бізнес вже в найближчі роки? Яке майбутнє ритейлу в Україні? Як створюються інноваційні продукти? Чи може штучний інтелект допомогти збільшити продажі? Що нового в організації обліку? Які вузькі місця українського експорту та як їх подолати? Які системи управління МСБ ефективні? Як покращити бізнес за допомогою теорії обмеження систем (ТОС)? Своїм баченням майбутнього з вами поділяться наші Знавці: Ігор Новіков. Голова SingularityU Kyiv, організатор GIC Ukraine 2017. Андрій Длігач. Генеральний директор Advanter Group. Андрій Забловський. Керівник Секретаріату Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Віталій Жуков. Співзасновник IT-компанії Аrtellence. Тетяна Власийчук. Група регулювання Продуктів з потенціалом зниження ризику ПрАТ «Філіп Моріс Україна». Куценко Михайло. Керівник напряму роботи з малим бізнесом SAP Ukraine. Олег Мирошніченко. Тренер і консультант з питань експорту на європейські та міжнародні ринки. Максим Єгоричев. Бізнес-консультант «НОРТ Консалтинг». Людмила Мельник. Бізнес-тренер, консультант, фасилітатор. Програма Конференції РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНФЕРЕНЦІЮ Час проведення Конференції: 10.00 – 16.00 (реєстрація з 9.30) Місце проведення Конференції: м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, 2-й поверх, Конференц-Зал ADMIRAL HALL Умови участі Благодійний внесок за участь у Конференції – 600 гривень. Коди знижок для членів та партнерів «Національна організація роздрібної торгівлі» та «Національна Платформа МСБ» будуть направлені електронною поштою. Реєструйтеся та дізнайтесь більше для себе та свого бізнесу! Організатор Конференції: ГС «Національна організація роздрібної торгівлі» Електронна пошта: nort@nort.org.ua, телефон +38044 278-52-15.
коментарів: 0
детальніше →
ІІІ українсько-литовський економічний форум ІІІ українсько-литовський економічний форум
8.12.2017 13:22
запрошення взяти участь в роботі ІІІ українсько-литовського економічного форуму, який відбудеться 8 грудня 2017 року в рамках візиту Президента України П.Порошенка до Литовської Республіки. Проект програми додається. Більш детальну інформацію та довідки можна отримати за наступними контактами: тел.: 044 536-96-42, 044 279-16-21; e-mail: ved3@uspp.org.ua , vpved@uspp.org.ua Реєстрація здійснюється за наступним посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeAzpaO6fYr7lUSpG-xPs_BlKPEgKrzUgk5UZJn1EQRdAXQew/viewform?embedded=true
коментарів: 0
детальніше →
1 2 3 4 5 81
НАШІ ПАРТНЕРИ