Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://kv.radakmu.org.ua)
Головна → Актуальне опитування бізнес-об'єднань щодо співпраці з ЄС

3.07.2020 20:22
Актуальне опитування бізнес-об'єднань щодо співпраці з ЄС Актуальне опитування бізнес-об'єднань щодо співпраці з ЄС

Шановні представники бізнес-об'єднань України,

З метою сприяння економічного зростання в Україні після пандемії COVID-19 стартував новий проект “Впровадження Торговельної Асоціації з ЄС в Україні, Молдові та Грузії”.

Просимо Вас пройти опитування "DCFTA/ПВЗВТ* як інструмент подолання економічних наслідків COVID-19": https://bit.ly/EBA_org 

Ваші відповіді допоможуть виявити труднощі, з якими стикається український бізнес, можливості для розвитку, та розробити рекомендації для прийняття оптимальних рішень відповідними державними органами.

Представників бізнес-асоціацій, які нададуть вичерпні відповіді та пропозиції за формою буде запрошено до дискусії, зокрема обговорення з уповноваженими представниками Мінекономіки, Мінрегіону, Офісу просування експорту та ВРУ.  

*Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС (ПВЗВТ), англ. Deep and Comprehensive Free Trade Area (далі - DCFTA/ПВЗВТ).

DCFTA/ПВЗВТ пропонує безліч переваг для бізнесу в Україні / Молдові / Грузії, велика частина яких ще не використовується. Ці переваги можуть відіграти важливу роль у пом'якшенні деяких руйнівних наслідків пандемії COVID-19 для вашого бізнесу і допомогти вам адаптуватися до неї.

Метою опитування є вивчення ролі DCFTA/ПВЗВТ як інструменту подолання економічного занепаду. Ваші відповіді та ідеї будуть надзвичайно корисні для розуміння можливостей і труднощів, з якими стикається український бізнес. Результати опитування будуть використані під час відкритого державно-приватного обговорення, яке сприятиме прийняттю оптимальних рішень відповідними державними органами.

Ініціатива підтримується Міністерством економічного співробітництва Німеччини і реалізується GIZ (Регіональний фонд Східного партнерства - проект Impact).

Номер проєкту: 15.2192.1.-008.00

Джерело: Рада підприємців при КМУ

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://kv.radakmu.org.ua/view/6616