Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://kv.radakmu.org.ua)
Головна → ЄС запустить інвестиційний пакет для України розміром 6,5 млрд євро

12.10.2021 11:41
ЄС запустить інвестиційний пакет для України розміром 6,5 млрд євро ЄС запустить інвестиційний пакет для України розміром 6,5 млрд євро

Європейський союз запустить інвестиційний пакет для України розміром в 6,5 млрд євро. План в рамках співпраці з країнами Східного партнерства буде підкріплений програмою грантів і банківських гарантій.

Про це напередодні саміту Україна-ЄС, який пройде в Києві 12 жовтня, розповів журналістам один з високих чиновників Євросоюзу, передає кореспондент РБК-Україна.

«Буде запущений інвестиційний пакет на 6,5 млрд євро, в рамках економічного та інвестиційного плану, спрямованого на стимулювання державних і приватних інвестицій (в економіку України. — Ред.)», — сказав представник ЄС.

Йдеться про новий порядок денний у відносинах ЄС з країнами Східного партнерства, оголошений на початку липня. Його буде підкріплено програмою грантів і банківських гарантій на 2,3 млрд євро, які, за оцінками Єврокомісії, зможуть в майбутньому забезпечити 17 млрд євро інвестицій. Всі ці суми поділяються між країнами-учасниками Східного партнерства.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/501900/yes-zapustyt-investytsijnyj-paket-dlya-ukrayiny-rozmirom-6-5-mlrd-yevro

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://kv.radakmu.org.ua/view/6677